loader image

Esinemine

Esinemine ja koolitamine

NB! Esinemise ja koolitamise teemadel võta palun ühendust läbi DD StratLabi.

Olen aastate jooksul sattunud publikute ette väga erinevatel põhjustel – konverentside esinejana, koolitajana ja moderaatorina.  Seda nii Eestis kui ka mitmetes välisriikides.

Esinejana tunnen end peamiselt nagu kodus kodanikuühiskonna, sotsiaalse ettevõtluse, kõrghariduse ja isikliku arengu teemadel. Olen neil teemadel üles astunud TEDGlobal TEDx-korraldajate eelkonverentsil, Riigikogus TIPS konverentsil, igal aastal mõnes Arvamusfestivali paneeldiskussioonis, Riia ja Helsingi sotsiaalse ettevõtluse konverentsidel ning paljudel teistel üritustel viimase kuue aasta jooksul.

Koolitan peamiselt meeskonnajuhtimise, strateegilise planeerimise, avaliku esinemise ja kommunikatsiooni teemadel. Olen aidanud näiteks Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsil sõnastada oma visioon ja mõtestada läbi oma strateegia, Tartu Noortevolikogul arendada oma kommunikatsioonivõimekust ning Tartu linna noorsootöötajatel mõtestada läbi oma tegevuse mõjusust.

Sooviksid mind esinema või koolitama kutsuda?

Võtan hea meelega vastu pakkumisi konverentsidel esinemiseks või paneeldiskusioonis osalemiseks. Huvi korral saab minuga ühendust võtta ja lähemalt uurida: noorkoiv.martin(at)gmail.com